,,Święto pieczonego ziemniaka’’ – u Tygrysków

Święto ziemniakaDnia 29 września 2011 r., o godzinie 9-tej w naszym przedszkolu zrobiło się gwarno, pogodne nastroje i uśmiechy na twarzach  przedszkolaczków mówiły wszystko;  „Święto pieczonego ziemniaka” wielki i radosny dzień pełen zabawy i nie tylko.

Dzięki pomocy Państwa Ruchałów, rodziców jednego z dzieci uczęszczającego do I oddziału przedszkola mogliśmy spędzić ten dzień bardzo radośnie. Główną atrakcja była przejażdżka wozem przez niewielką rzeczkę, aby dostać się do miejsca gdzie czekały na nas pyszne niespodzianki. Zabawę rozpoczęliśmy od pieczenia ziemniaków przyniesionych przez każde z dzieci, były pyszne  mmmm…Jeśli ktoś poczuł się nadal głodny mógł skorzystać z pieczonej kiełbaski, która zachęcała swoim zapachem, na dzieciaki czekało mnóstwo słodyczy zakupionych przez Państwa Ruchałów, jak również przez Panią Joannę Gawlik z Rady Rodziców. Po smacznym i sytym posiłku doskonałą rozrywką okazała się piłka, a dla bardziej wybrednych przybyła nawet żabka na naszą łąkę którą wspólnie  podziwialiśmy.  Po wspólnych harcach każdy z przyjemnością napił się ciepłej herbatki i wraz z opiekunami wróciliśmy do przedszkola, radości nie było końca, już czekamy na kolejny taki dzień.

Opisała: mgr Agnieszka Semla