„Czary–mary” w przedszkolu

Iluzjonista13 października 2011 roku w Przedszkolu w Korzennej gościł iluzjonista. Dzieci aktywnie i chętnie uczestniczyły w pokazie, uczyły się tajemniczych zaklęć, a Ci bardziej odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w wykonywaniu sztuczek.

Widowiskowe tasowania, triki i popisy karciane oraz króliki czarowane z kapelusza wprawiały przedszkolaków w zachwyt i osłupienie. Z otwartymi buziami dzieci śledziły wszystkie magiczne sztuczki. Najbardziej jednak zachwycił je pokaz przedszkolaka w roli nowego iluzjonisty oraz trik z kartami. Występ ubarwiony był zabawnymi komentarzami oraz dużą dawką humoru. Dzieci miały możliwość przeżycia niezwykłego doświadczenia w fantastycznej atmosferze. Iluzjonista niestety nie zdradził tajemnicy nawet jednej ze swoich sztuczek.

Galeria zdjęć: zobacz