Miasteczko Ruchu Drogowego

Miasteczko Ruchu Drogowego Dnia 16 kwietnia 2018 roku wzięliśmy udział w uroczystym otwarciu miasteczka rowerowego w Korzennej. Był to dla nas ogromny zaszczyt ponieważ rozpoczynaliśmy otwarcie przygotowaną przez nauczycieli inscenizacją na temat bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o odpowiedni strój, każdy przedszkolak wie, że poruszając się po jezdni trzeba być widocznym dla pozostałych uczestników ruchu.

Po części oficjalnej reprezentanci z naszego przedszkola uczestniczyli w turnieju „Wiem i bawię się bezpiecznie”. Mocno im kibicowaliśmy i wywalczyliśmy dyplom oraz nagrodę dla całego przedszkola. Po tylu emocjach wróciliśmy do przedszkola i zapewne jeszcze nie raz odwiedzimy „Miasteczko Ruchu Drogowego” w Korzennej.