Podsumowanie projektu „Śliwkowe Szkoły”

Podsumowanie projektu Śliwkowe SzkołyDnia 21 czerwca 2018 roku odbyło się w naszym przedszkolu podsumowanie projektu „Śliwkowe Szkoły”. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem przez Panią Dyrektor Przedszkola przybyłych gości: Wójta Gminy Korzenna Pana Leszka Skowrona, Sekretarza Gminy Korzenna Krzysztofa Ogorzałka, Prezes Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” Panią Katarzynę Jasnos oraz nauczycieli, rodziców i dzieci. Rozpoczęliśmy programem artystycznym, w którym dzieci, wcieliły się w rolę śliwek - recytując i śpiewając piosenki.

Po występach, zostały przedstawione działania, jakie podjęliśmy w ramach projektu „Śliwkowe Szkoły”: „Śliwkowe kulinaria dla dzieci”, wykład Pani Ewy Januszkiewicz na temat obszaru Na Śliwkowym Szlaku oraz sadownictwa na jego terenie, wykonanie prac plastycznych, pamiątkowy album zdjęć oraz zdjęcia w formacie A3, które zdobią nasze przedszkole. Kwintesencją prezentacji był przygotowany przez Panią Aleksandrę Kipiel pamiątkowy film, który przedstawiał podjęte działania w ramach tego projektu.

Pod koniec uroczystości Pan Wójt Leszek Skowron podziękował wszystkim za zaangażowanie w realizację Projektu „Śliwkowe Szkoły”, a Pani Prezes Katarzyna Jasnos złożyła na ręce Pani Dyrektor Certyfikat Śliwkowej Szkoły, a dla najmłodszych słodycze. Na zakończenie uroczystości odbyła się degustacja przygotowanych przez rodziców deserów. Wszyscy podziwiali i smakowali zwycięskie desery oraz inne pyszności.

Galeria zdjęć: zobacz