Rozpoczęcie roku 2018/2019

Rozpoczęcie roku 2018/2019 Powitanie nowego roku przedszkolnego czas zacząć - spotkaliśmy się w pięknych, kolorowych salach żeby wspólnie rozpocząć zajęcia opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne. Przed nami wspaniały rok, pełen przygód, radości, ale również pokonywania trudności i poszukiwania rozwiązań.

Pani dyrektor serdecznie powitała wszystkie dzieci, zarówno te, które awansowały do rangi starszaków oraz te, które po raz pierwszy przekroczyły progi naszego budynku. Dbając o bezpieczeństwo przedszkolaków pani dyrektor wręczyła każdemu „uśmiechnięty odblask”, tak aby dziecko w drodze do przedszkola było widoczne dla pojazdów.

Życzymy pracownikom, rodzicom oraz dzieciom szybkiej adaptacji, spokojnej współpracy oraz samych miłych chwil w naszym przedszkolu.

Galeria zdjęć: zobacz