Czy w lasach na terenie Gminy Korzenna spotkamy wilki…?

Czy w lasach na terenie Gminy Korzenna spotkamy wilki…?Piąty październik był datą wyjątkową, to wtedy odwiedził nas pan Kazimierz Małyk - dziadek Emilii, Bartka i Michała. Odpowiednie umundurowanie zaproszonego gościa - było podpowiedzią dla naszych dzieci: „Jest to leśniczy!” - padła odpowiedź. Tematyka lasu jest bliska Panu Kazimierzowi, jak się okazało również i dzieci wiedziały co nieco na ten temat.

Przypomnieliśmy sobie nazwy drzew i ich owoców, zwierzęta występujące w lesie, rośliny oraz zadawaliśmy pytania. „Czy na terenie Gminy Korzenna spotkamy wilki?” - teraz już wiemy, że oko w oko z wilkiem w naszych lasach nie staniemy. Obie grupy wybrały się na spacer, aby zaobserwować otaczającą nas przyrodę. Oto, co udało się nam uchwycić okiem obiektywu aparatu…

Dziękujemy.

Galeria zdjęć: zobacz