Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

8 lutego 2012 r. odbyła się zabawa karnawałowa w naszym przedszkolu. W balu uczestniczyły księżniczki, wróżki, biedroneczki, czarownice, motylki, kowboje, rycerze oraz wiele innych barwnych postaci. Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego dnia.

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Wszyscy jak zwykle bawili się znakomicie biorąc udział w tańcach, konkursach i różnych zabawach. Nikogo nie trzeba było wyciągać na parkiet. Podczas, gdy rozbrzmiewała muzyka, po sali pomykały pospieszne pociągi, zakręcone korowody, a także kółeczka. Jednym słowem zabawa była na 102! Chwilę odpoczynku od karnawałowych wrażeń zapewnił słodki poczęstunek przygotowany dla naszych podopiecznych przez rodziców. W trakcie zabawy nauczycielki artystycznie malowały twarzyczki dzieciom. Wyczarowane na policzkach obrazki dodały maluszkom atrakcyjności. Zapraszamy do galerii, zobaczcie sami jak się bawiliśmy!