Dzień Jeżyka

Dzień Jeżyka

W piątek (18 października), dzień w naszym Przedszkolu rozpoczęliśmy od przygotowania masy solnej. Lepienie ciasta sprawiło dzieciom dużo radości!

 

Każdy przedszkolak malował podkładki kolorową farbką i lepił swojego własnego jeżyka. Piękny, słoneczny dzień sprzyjał poszukiwaniom jeża w terenie. W nadziei, że go spotkamy, z entuzjazmem ruszyliśmy więc na spacer. Szczęście nam dopisało - jeżyk czekał na nas pod kolorowymi liśćmi. Zachwycone dzieci powitały maskotkę i chętnie zrobiły sobie z nią zdjęcie. Wracając do Przedszkola śpiewaliśmy nowo poznaną piosenkę pt. "Kolczasty jeż”. Mijający nas przechodnie uśmiechali się do nas, słysząc głośne: "A w ogrodzie jeżyk śpi, zbudź się jeżu zbudź! Lecz nie podam ręki ci, bo mnie będziesz kłuć...."

Galeria zdjęć: zobacz