Dzień Rodziny

Dzień rodziny

W sobotę 23 czerwca 2012 roku o godz.1500 w Przedszkolu w Korzennej obchodzono ,,Dzień Rodziny". Przedszkolaki pod opieką nauczycielek przygotowały wiele występów artystycznych dla swoich rodziców, które zostały nagrodzone licznymi brawami przez rodziców i przybyłych gości.

Na zakończenie dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne prace plastyczne w postaci kwiatów. Pani Dyrektor Agata Skowron uroczyście wręczyła dyplomy wszystkim dzieciom. Natomiast dzieciom, które odchodziły z przedszkola zostały wręczone dyplomy ukończenia Przedszkola w Korzennej. Po występie na przedszkolaków czekała niespodzianka - gigantyczna zjeżdżalnia Alladyn. Wspinaczka po drabince  a następnie zapierający dech w piersiach zjazd w dół i
z powrotem do góry.  Ależ to było szaleństwo! Po tej zabawie na naszych podopiecznych czekały również atrakcje w postaci słodkiego poczęstunku. Natomiast dla zaproszonych gości czekał pysznie przyrządzony szwedzki stół, który wyglądał bardzo apetycznie. Nie zabrakło wspólnego śpiewania piosenek oraz zabawy z rodzicami i nauczycielami. Podziękowaniami wyróżnieni zostali rodzice czynnie angażujący się w pomoc na rzecz przedszkola tj. Pani Marzena Buchman oraz Pani Joanna Gawlik. W poprzednich latach podobnymi podziękowaniami uhonorowani byli także: Pani Beata Zięcina,  Pani Anna Kantor, Pani Elżbieta Semla, Państwo Kiełbasowie, Państwo Bulandowie, Państwo Gargulowie, Państwo Ruchałowie oraz Państwo Koczanowiczowie.

Galeria zdjęć: zobacz