Teatr lalek "BAJKA"

Teatr lalek "BAJKA"

Ostatnie spotkanie z teatrem przed wakacjami zafundował przedszkolakom Teatr Lalek „BAJKA” z Barcic. W dniu 27 czerwca 2012 roku Teatr  przedstawił dzieciom bajkę na podstawie baśni Charlesa Perrault pt. „ Kot w Butach”. Na scenie widać było duże, oryginalne kukiełki wykonane przez Pracownię Artystyczną „KASIA”  w Pilźnie.

Dzieci mogły podziwiać bajkowe postaci, ubrane w przepiękne stroje. Spektakl zawierał ciekawą oprawę muzyczną skomponowaną do bajki. Podczas przedstawienia pojawiała się przepiękna, ruchoma dekoracja. Akcja rozgrywała się w różnych miejscach: w młynie, w królestwie oraz na włościach. W przedstawieniu wzięło udział 11 postaci: Kot w butach, Janek, dwaj starsi bracia Janka, Król, Królowa, Królewna, Stangret, Czarodziej, Chór pełniący funkcję narratora oraz Lew i mała Myszka.

Galeria zdjęć: zobacz