Warsztaty teatralne w Przedszkolu

Warsztaty artystyczne

22 sierpnia 2012 r. o godz. 930 Teatr Lalek Pinokio z Barcic przedstawił dzieciom bajkę pt. „Koza Kłamczucha” a następnie poprowadził warsztaty z zakresu budowy i animacji kukiełek.

Warsztaty prowadzone były przez osoby z doświadczeniem oraz zamiłowaniem do sztuki. Prowadzący warsztaty nauczali dzieci różnych technik, pokazali dzieciom nowe sposoby podchodzenia do sztuki, pokazali że sztuką można się również bawić. Przedszkolaki rozwijały nie tylko zdolności manualne ale przede wszystkim były uwrażliwiane na piękno. Nasi wychowankowie mieli również możliwość samodzielnego spróbowania jak powstaje kukiełka. Warsztaty te doskonale uzupełniły program nauczania realizowany w przedszkolu. Dzieci były bardzo zadowolone i kto wie może dzięki takim warsztatom w Waszych dzieciach zrodzi się prawdziwy talent.

Galeria zdjęć: zobacz