Nowy Rok szkolny 2012/2013

Nowy Rok szkolny

Pierwszy dzień w przedszkolu to bardzo ważny dzień w tym roku. Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się 03.09.2012 r. o godzinie 1000. Wszyscy w odświętnych strojach, ale jakże różnych nastrojach.

Na twarzach dzieci widać niepewność, zdziwienie, jednak w większości - radość i zadowolenie, że nareszcie będzie można ciekawie i wesoło spędzać czas w gronie kolegów i koleżanek. Pani dyrektor Agata Skowron z radością powitała wszystkie dzieci, rodziców i nauczycieli przedszkola, po czym został przedstawiony krótki program artystyczny w wykonaniu starszych przedszkolaków, którzy witali swoich kolegów i koleżanki. Uwieńczeniem imprezy był akt pasowania dzieci na przedszkolaków, który przypadł Pani Dyrektor. Następnie wszystkie dzieci zaśpiewały znaną im piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek”.

Serdecznie witamy wszystkie dzieci!

Galeria zdjęć: zobacz